محل تبلیغات شما

یورگن کلوپ سرمربی باشگاه لیورپول در واکنش به سوال همیشگی برترین بازیکن جهان از میان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پاسخی بسیار جالب را ارائه داد. 

کلوپ در پاسخ به این سوال اظهار داشت: به نظر من مسی بهتر است. با اینحال من رونالدو را واقعا تحسین می‌کنم. اگر بخواهم توضیح بدهم باید بگویم که ما در مقابل هر دوی آنها بازی کرده‌ایم و می‌دانیم که دفاع کردن در مقابل هر دوی آنها تقریبا غیرممکن است.

یورگن کلوپ

مربی کاریزماتیک آلمانی در ادامه گفت: ولی مسی از بدو تولد نسبت به رونالدو ویژگی‌های فیزیکی سطح پایین‌تری داشته. اگر می‌توانستیم برای خودمان یک فوتبالیست کامل بسازیم، حتما او را به قد رونالدو درمی‌آوردیم و کاری می‌کردیم که بتواند به اندازه او پرش کند یا به اندازه او سریع باشد. در نهایت هم نگرش و ذهنیت فوق‌العاده او را اضافه می‌کردیم تا به یک فوتبالیست کامل و تمام‌حرفه‌ای برسیم. دیگر از این بهتر نمی‌شود.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

رونالدو ,مسی ,فوتبالیست ,دوی ,مقابل ,اندازه ,یک فوتبالیست ,مقابل هر ,هر دوی ,فوتبالیست کامل ,او را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

erimlere1985 فلزیاب 24 فلزیاب طلایاب گنجیاب 09055937146 propcaryckhe کتابخانه عمومی مولوی footsfodofor عاشقان امام دوازدهم دعا نیایش ذکر نماز ثبت برند - ثبت لوگو mialancomppen emobglycsym