محل تبلیغات شما

هاشم بیگ‌زاده باز هم بر روی ادعای خود پافشاری کرد و مدعی شد که ادعای امیر قلعه‌نوعی حقیقت دارد.

هاشم بیگ‌زاده

بیگ‌زاده در این باره اظهار داشت:من روی حرفی که زدم هستم و مطمئن باشید در مورد استقلال آن زمان صحبت خواهم کرد. امیر قلعه‌نویی حتما چیزهای می‌دانسته که این حرف‌ها را زده و من هم یکسری صحبت‌ها داشتم که انجام دادم، هنوز هم می‌گویم در آن سال کم‌کاری‌هایی صورت گرفت.شاید این حرف من باعث ناراحتی بعضی‌ها شود ولی ماه هیچوقت پشت ابر نمی‌ماند و همه باید یک روز جواب خدا را بدهیم. من یکسری حرف‌ها دارم و آنها را خواهم زد اما در حال م با چند وکیل و دوستانم هستم. قطعا در آن سال اتفاقاتی رخ داد که قهرمانی را از دست دادیم. از آن سال خیلی چیزها می‌دانم ولی دوست ندارم آبروی کسی را ببرم.

اگر هم یک روز مصاحبه‌ای از من در مورد اتفاقات آن سال‌ها دیدید مطمئن باشید اسم کسانی که کم کاری کردند را نمی‌آوردم اما روی اصل حرفم هستم.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

هم ,روی ,سال ,ادعای ,بیگ‌زاده ,مورد ,آن سال ,ادعای خود ,در آن ,مطمئن باشید ,هاشم بیگ‌زاده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موزیک و آهنگ های عشقی بیکرانه یعنی ... Alphonso's receptions یادداشتهای سردار itepavim مدادومدار ... این لحظه مرکز اطلاعات تخصصی حسابداری و حسابرسی تهیه کنندهای سلامت در تابستان