محل تبلیغات شما

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع پرسپولیس که حسابی از حضور دوباره در جمع سرخ‌ها خوشحال است اذعان داشت اگر از این تیم جدا شود، همانند علیرضا بیرانوند عمل خواهد کرد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان در این باره گفت: واقعا عید خیلی سختی داشتیم. هیچ دریافتی محسوسی نداشتیم. معمولا در ایام عید خیلی ها از ما انتظار دارند ولی امسال شرمنده آنها شدیم. خیلی اذیت شدیم و این بی پولی، عید را برایمان سخت تر از هر زمان دیگری کرد. تنها دو سه درصد از مبالغ قرارداد خود را قبل از پایان سال گرفتیم که به چشم نیامد. افتخار می کنم سال دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارم. اگر هم بخواهم طبق بندهای قراردادم به پیشنهادی فکر کنم قطعا به منافع باشگاه فکر می کنم. اگر روزی از پرسپولیس بروم مثل علیرضا بیرانوند خواهم رفت تا سودی هم به باشگاه برسد.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

پرسپولیس ,هم ,کنم ,عید ,خیلی ,کنعانی‌زادگان ,علیرضا بیرانوند ,می کنم ,از پرسپولیس ,عید خیلی ,شرح داد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

speedperviri علوم ماورا B I A 2 R A P 9 8 Maria's info ناتاشا دانلود , همه چی دانلود Melinda's notes مطالب اینترنتی تعمیر PLC NFL Cheap San Francisco 49ers Jerseys, Special for Loyal Customers. ریتمیک ترین اهنگ ها