محل تبلیغات شما

بایرن مونیخ در خانه دورتموند با یک گل برنده شد. این بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر سیگنال ایدونا پارک برگزار شد و کیمیش گل 3 امتیازی بایرن را به ثمر رساند.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن، هانس دیتر فلیک بعد از پیروزی بایرن مقابل دورتموند گفت:

همیشه گفته ام که زیاد به آینده دور فکر نمی کنم. برای من زمان حال مهم تر است. ما می خواستیم در این بازی پیروز شویم و یک گام بزرگ برداریم. همین کار را هم کردیم. من کاملا از عملکرد بایرن راضی هستم. کاملا متمرکز بودیم و مصمم بازی کردیم. بازیکن بایرن هوشیار بازی کردند و در برخی صحنه ها هم شجاعت شان را نشان دادند. همیشه برای من مهم است که تیم با کیفیت بالا بازی کند؛ مهم نیست در تمرین باشد یا در بازی رسمی.

فلیک در مورد کیمیش افزود:

با بازیکنی مثل کیمیش شما همیشه راضی هستید. من از عملکرد او در همه جلسات تمرین و بازی ها راضی هستم. چون یاشوا همیشه 100 درصد توانش را به کار می گیرد. کاپیتانی کیمیش؟ باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

بازی ,بایرن ,راضی ,کیمیش ,مهم ,ها ,از عملکرد ,راضی هستم ,جلسات تمرین ,تمرین و ,همه جلسات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

synchlustpanhy آن سوی علم viodwormortret Christopher's game komesuden clereflema cumbresveku olunmube وبلاگ نمایندگی شیخ بهایی thirdregecon