محل تبلیغات شما

احسان خرسندی‌ ستارۀ جوان آن روزهای پرسپولیس، به یکباره از دنیای فوتبال محو شد تا غیبت او باعث بروز سوال‌های فراوانی شود که اکنون او در این باره افشاگری کرده است.

خرسندی‌ در این باره اظهار داشت:   اتفاقی که سال 88 رخ داد نه برای من، شاید برای هرکس دیگری که جای من می بود هم تبعاتی به همراه می داشت. تبعات آن نیز برای من این بود که از فوتبال دور باشم. برای من که سال ها در این رشته فعالیت می‌کردم، به اجبار مجبور بودم که چند سالی از فوتبال دور باشم تا به قول معروف آب ها از آسیاب بیافتد اما زمانی این اتفاق رخ داد که دیگر سن من بالا بود و توانایی فعالیت ورزشی به صورت حرفه ای را نداشتم.

احسان خرسندی

اتفاقات طوری رقم خورده بود که خوشایند یک سری از جوان ها نبود و من هم یکی از آن ها بودم. خیلی دوست ندارم به آن روزها برگردم اما تبعات زیادی برای من به همراه داشت و بزرگترینش این بود که اجازه فعالیت حرفه ای نداشتم.   خیلی ها را روز عاشورا دستگیر کردند. فکر می کنم نزدیک 5-6 هزار نفر را روز عاشورا دستگیر کردند که یکی از آن ها من بودم و یکی هم رامین پرچمی بود.

به من در آن روزها حکم  5 سال حبس تعلیقی، شلاق و محدودیت از فعالیت های ورزشی به صورت محدود دادند.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

ها ,فعالیت ,  ,سال ,یکی ,فوتبال ,برای من ,روز عاشورا ,در این ,بود که ,حرفه ای ,عاشورا دستگیر کردند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جوک،لطیفه ، خنده دارترین جک های دنیا ،چگونه جک بسازیم!!،جوک های با حال و خنده دار ، جوک و پیامک علمی تحقیقاتی سازه فضایی | سازه فضاکار smoothinunag آپارات پــــــرتـــــــــــو سُخن حوزه علمیه سفیران هدایت خفر -امام جعفر صادق علیه السلام Scott's page برای تقویت مهارت درک مطلب (reading) چه کار کنیم؟ myplessgartlour