محل تبلیغات شما

بونوچی، مدافع 33 ساله یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، در این فصل به دلیل مصدومیت کلینی در اکثر بازی های این فصل کاپیتان یوونتوس بوده است. بونوچی در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت در خصوص دوران ناموفقش در میلان و مقایسه آلگری و ساری صحبت کرد.

شروع دوباره سری آ تصمیم درستی است

در دوران قرنطینه، بازی های قدیمی را از تلویزیون نگاه نکردم زیرا به نظرم افسرده کننده بود اما نتوانستم برای دیدن برنامه ای که درباره هشت قهرمانی پیاپی یوونتوس بود، جلوی خودم را بگیرم. نمی توانم اکنون برای دوباره بازی کردن صبر کنم. پس از هفتاد روز تعطیلی، دوباره کارمان را از سر گرفتیم و چنین چیزی تاکنون رخ نداده بود. حالا باید هر سه روز یک بار بازی کنیم. ریسک مصدومیت ها بسیار بالا است اما چه می توان کرد؟ فوتبال در ایتالیا اهمیت بالایی دارد و شروع دوباره مسابقات تصمیم درستی است.

الگری، در لحظات سخت بهترین مدیریت را داشت

جدیت تمام بازیکنان یوونتوس، مرا از جنبه مثبت قضیه متعجب کرد. هیچ یک از بازیکنان اضافه وزن نداشتند و همه در شرایطی ایده آل تمرینات را از سر گرفتند. با این حال برگزاری سری آ و اتمام آن در هاله ای از ابهام است و هر اتفاقی می تواند بیفتد. الگری در مدیریت رختکن و سخت ترین لحظات یک بازی یا فصل، بسیار خوب بود. مائوریتزیو ساری یک مربی بسیار دقیق است که دوست دارد تیمش فوتبال خوبی بازی کند. ساری طی ماه های حضورش در یوونتوس، پیشرفت زیادی داشته و ما در واقع این "ساری جدید" را خیلی دوست داریم.

بونوچی و سپری کردن سالی سخت در میلان 

در دوران حضورم در میلان، سالی پر از مشکلات از نظر شخصی و پر از تضادها را پشت سر گذاشتم. در یوونتوس نیز مشکلات و مخالفت هایی به وجود آمد و پس از فینال لیگ قهرمانان این ها به اوج رسید. پیوستنم به میلان تصمیم اشتباهی بود. سال حضورم در میلان از نظر فردی باعث پیشرفت من شد اما فهمیدم که جایگاه من در یوونتوس است، تیمی که آن را مثل یک خانواده می دانم. سال حضورم در میلان، سخت بود اما بی فایده نبود و در نهایت با پیوستن به یوونتوس خوشحال شدم.

یوونتوس می توانست در 2015 قهرمان اروپا شود

لذت بخش ترین بازی ای که در یوونتوس داشتم، بازی در تریسته در کالیاری بود که همراه با آنتونیو ته توانستیم اولین اسکودتوی مان را کسب کنیم. بدترین لحظه، فینال برلین بود. در سال 2015 ما خیلی قدرتمند بودیم و در آستانه کسب لیگ قهرمانان اروپا قرار داشتیم. یارگیری و مهار دوان زاپاتا، سخت ترین کار است. او مهاجمی با جثه بزرگ، تهاجمی، سریع و قوی است و نمی توانید یک لحظه چشم از او بردارید. البته از این که هرگز با زلاتان ابراهیموویچ هم تیمی نبودم، حسرت می خورم. زلاتان یک رهبر با شخصیتی عالی است.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

یوونتوس ,بازی ,یک ,سخت ,ساری ,میلان ,حضورم در ,را از ,در یوونتوس ,تصمیم درستی ,است و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bailadersvers املاک سهیلی به شوق روی تو deimosofttrus دنیای شبکه grumetadlo skutpathduthank پکیج های کمیاب و کارآمد بقعه آقا سید علی كیا در شلمان در آتش سوخت + تصاویر مدل مانتو جلیقه کاپشن پافر چیست زنانه دخترانه مشکی نقره ای 2020