محل تبلیغات شما

در ماه ژانویه هنوز بازی های یورو 2020 به تعویق نیفتاده بود و پس از اخراج ارنستو والورده، بارسلونا به سراغ رونالدکومان، مدافع هلندی اش رفته بود تا روی نیمکت تیم بنشیند. رونالدو کومان در گفتگو با رادیو کاتالونیا گفت:

در ژانویه از بارسلونا تماس دریافت کردم اما مجبور بودم سر قولم با تیم ملی هلند و بازی در یورو بمانم. در حال حاضر تیم ملی مهم تر است. هیچکس نمی داند در آینده چه اتفاقی می افتد. در قراردادم این امکان وجود دارد که پس از بازی های یورو تیم ملی را ترک کنم اما اکنون وقت فکر کردن به آن نیست زیرا از شغل در تیم ملی هلند خیلی راضی ام. 

همه می دانند رویای من این است که روزی مربی بارسلونا شوم و بیایید امیدوار باشیم در آینده باز هم این شانس را داشته باشم. همه چیز به مسیر بستگی دارد. این را می دانم که به عنوان مربی، باید تجربه زیادی برای چنین کاری داشته باشید. 

پس از رد پیشنهاد بارسلونا از سوی کومان، این تیم به سراغ کیکه ستین رفت و آنها برای قهرمانی در لالیگا و اروپا تلاش می کنند:

برای من نظر دادن در مورد کیکه ستین سخت است. بارسلونا دیگر آن تیمِ پپ گواردیولا نیست اما گروه فوق العاده ای است. در لیگ قهرمانان مدعیان دیگری حضور دارند. برای قهرمانی در اروپا، بارسلونا باید نسبت به بازی های اخیرش بهتر بازی کند. در لالیگا، می دانیم که رقابت بین بارسلونا و رئال مادرید است و بیایید امیدوار باشیم بارسلونا قهرمان شود. 

رونالدو کومان در تیم ملی با فرنکی دی یونگ کار می کند و معتقد است او در بارسلونا در پست تخصصی اش به کار گرفته نمی شود:

او می تواند در پست هافبک مرکزی نفوذی هم وفق پیدا کند. بهترین پست برای او جایی است که سرخیو بوسکتس بازی می کند زیرا برای آژاکس و تیم ملی در آن پست بازی می کند. او جوان است و باید به بازیکنانی مانند او وقت بدهیم. مطمئنم او کیفیت و سطح بالای خود را به زودی نشان خواهد داد. هیچ شکی در این مورد ندارم. 

در ابتدای ماه می، رونالدو کومان به دلیل مشکل قلبی به بیمارستان منتقل شد.

رونالد کومان در مورد شرایط بدنی اش گفت:

من خوبم. یک ماه بعد از آن مشکل، خوشحالم که دوباره سلامتی ام را به دست آورده ام. هفته گذشته تست دادم و همه چیز خوب بود. باید کمی مراقب خودم باشم زیرا شرایط مانند قبل نیست. ترسیده بودم اما همه چیز خیلی زود درست شد. خوشحالم. 

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

بارسلونا ,تیم ,بازی ,ملی ,  ,کومان ,تیم ملی ,کومان در ,رونالدو کومان ,می کند ,پس از ,بیایید امیدوار باشیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

klanunresas گلچین مطالب وب neychoowire grudecarex روز خوب ........ گروه صنعتی نوین بتون خرید کفش ارزان قیمت رسمی مردانه پسرانه چرم اکو قهوه ای مشکی 2020 srelbacknaro پایگاه اطلاع رسانی کیوکوشین ماتسوشیما استان تهران test