محل تبلیغات شما

دور برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا میان یوونتوس و میلان با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت و یوونتوس به لطف تساوی 1-1 در سن سیرو و گل زده خانه حریف، به فینال رقابت ها رسید. مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پس از بازی به رای اسپورت گفت و ابتدا از عملکرد تیمش ستایش کرد.

اخراج ربیچ، سرعت بازی یوونتوس را کند کرد

مشخصا پس از سه ماه وقفه، بازگشت به کنار زمین و دیدن تیمی که درون زمین بازی می کند، حس بسیار خوبی دارد. اگر چه بدون حضور هواداران، فوتبال مثل قبل نیست. از نمایش سی دقیقه ابتدایی یوونتوس شگفت زده شدم و بسیار راضی بودم چون توپ را سریع به گردش در می آوردیم و حتی پیش از کارت قرمز ربیچ، بر بازی کاملا سلطه داشتیم. پس از اخراج بازیکن حریف، سرعت بازی و تمرکز ذهنی ما کاهش یافت. پس از ارائه فوتبالی زیبا و حرکات یک-دو، دیگر سرعت و بُرندگی لازم را نداشتیم و بیشتر روی حرکات انفرادی تمرکز کردیم. نکته مثبت بازی این بود که به حریف اصلا اجازه ندادیم بازی خودش را انجام دهد. اگر بخواهیم این مسابقه را با یک بازی پیش فصل مقایسه کنیم، انگار که این بازی در اول جولای است. با این حال شرایط کنونی بدتر است زیرا وقفه ایجاد شده فعلی، بیش از زمان تعطیلات تابستانی است. کمی صبوری نیاز است اما سی دقیقه ابتدایی، نشانه ای عالی از وضعیت تیم بود.

رونالدو عادت ندارد پنالتی خراب کند 

از رونالدو خواستم بیشتر در مرکز حضور داشته باشد. او از حضور در آن پست راضی بود. رونالدو به از دست دادن پنالتی عادت ندارد و بدشانس بود که ضربه اش به وسط تیرک دروازه خورد و توپ برگشت. فکر نمی کنم جابجا شدن پست رونالدو برای چند متر، تفاوت بزرگی برای بازیکن قدرتمندی چون او داشته باشد. در خصوص انجام سه تعویض همزمان، اشتباه احمقانه ای کردم. از داشتن پنج تعویض، خوشحال بودم اما انجام سه تعویض در یک زمان، ریسک بزرگی بود و تسلط مان روی بازی را از دست دادیم. داگلاس کاستا را از ترس مصدومیت بیرون کشیم. با این وجود وقتی داگلاس کاستا را از زمین خارج کردم، او همچنان چابک و باانرژی به نظر می رسید. داگلاس کاستا بازیکنی است که وقتی آماده باشد، می تواند تفاوت ها را رقم بزند. 

اینتر و ناپولی هر دو شانس صعود به فینال کوپا ایتالیا را دارند 

در فینال کوپا ایتالیا از بین اینتر و ناپولی کدام را ترجیح می دهم؟ مسئله مهم حال حاضر این است که ما در فینال هستیم و فردا می بینیم چه افتاقی می افتد. ناپولی نیز مثل ما، مزیت میزبانی را از دست داده و در استادیومی خالی بازی خواهد کرد. شاید شانس اینتر نسبت به ناپولی کم به نظر بیاید اما همچنان هر دو تیم برای راهیابی به فینال شانس خوبی دارند. 

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

بازی ,یوونتوس ,فینال ,ناپولی ,پس ,رونالدو ,را از ,پس از ,کوپا ایتالیا ,سی دقیقه ,از دست

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

anzab چهرگان (انزاب) سلامت دات لایف testpelcentpret خبری سی ام پانک نیوز - اخبار سی ام پانک SMS و مطالب جذاب و خواندنی از سراسر دنیا در موضوعات مختلف علمی ، دینی, تاریخی, سرگرمی، نرم افزار و خیلی چیزهای دیگر دانش آموزان و مدرسه تورهای پوکت تایلند | هتل های پوکت نمایندگی مجاز تعمیر مولینکس MOULINEX - تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی مولینکس - تعمیرگاه مجاز مولینکس - ایران مولینکس lingnehobo