محل تبلیغات شما

آرین روبن در حال بررسی شرایط بازگشت به فوتبال است ولی همکاری مجدد با بایرن را امکان پذیر نمی داند.

به گزارش اشپورت 1، وینگر 36 ساله پیشین خرونیخن، آیندهوون، چلسی، رئال مادرید و بایرن مونیخ طی هفته جاری برای حفظ آمادگی خودش با باواریایی ها تمرین کرده است ولی بازی کردن دوباره برای آن ها را غیر ممکن می داند. 

باید شما را ناامید کنم؛ بازگشت من به بایرن مونیخ صد درصد غیر ممکن است. 

تلاش روبن برای حفظ آمادگی جسمانی

روبن در مورد احتمال بازگشت خودش به فوتبال هم گفت:

چیزی مشخص نیست. نمی خواهم الان جواب بله یا خیر بدهم. من و خانواده ام قرار است در پایان ماه راهی هلند شویم. باید ببینیم چه پیش می آید. در هر صورت ارتباطم با بایرن را حفظ خواهم کرد. هفته ای دو-سه بار با دکتر هولگر برویش تمرین می کنم و امیدوارم به این روند ادامه بدهم. ما می دویم و با توپ هم کار می کنیم. واقعا از این تمرینات لذت می برم و می خواهم آمادگی خودم را حفظ کنم. از باشگاه خیلی ممنونم که این فرصت را به من داد تا در اینجا تمرین کنم. من طی چند ماه اخیر همیشه در زمین تمرین بایرن بودم. 

روبن در مورد وضعیت خودش ادامه داد:

سطح آمادگی من خیلی خوب است. حفظ این آمادگی پس از خداحافظی کردن اهمیت زیادی برای من دارد. امسال می خواستم در یک ماراتن هم شرکت کنم که متاسفانه به دلیل بحران کرونا لغو شد. تا جایی که من اطلاع دارم، تا الان وزن اضافه نکرده ام. پس همه چیز خوب است. در حال حاضر حس خیلی خوبی دارم و همچنین احساس می کنم فشار روحی از من دست کشیده است. برخی روزها که وقت آزاد دارم، با شدت بالایی تمرین می کنم. اگر اذیت شوم، مدتی به خودم استراحت می دهم و زمانی تمرینات را از سر می گیرم که دردم رفع شده باشد. اوضاع قطعا نسبت به روزهایی که بازی می کردم فرق می کند. 

نظر روبن در مورد یاشوا زیرکزی

از روبن خواسته شد اگر توصیه ای در مورد یاشوا زیرکزی دارد، بیان کند. این جوان 19 ساله در فصل جاری با زدن 3 گل در تیم اصلی بایرن مونیخ نوید آینده ای روشن را داده است.

او و سایر استعدادهای حاضر در بایرن مونیخ هرگز نباید از خود رضایت داشته باشند. یاشوا باید هر روز دنبال پیشرفت باشد، هدف جدیدی برای خودش ترسیم کند و هرگز اشباع نشود. همچنین ارائه عملکرد های خوب به صورت مداوم هم اهمیت دارد. این که همیشه در ترکیب حضور دارد، نشان از رضایت هانسی فلیک از پیشرفت او دارد اما بازی کردن او به صورت مستمر هم اهمیت بالایی دارد. بهترین ها را برای آینده یاشوا آرزومندم. 

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

بایرن ,کنم ,روبن ,مونیخ ,آمادگی ,هم ,بایرن مونیخ ,روبن در ,در مورد ,می کنم ,غیر ممکن ,مورد یاشوا زیرکزی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

این وبلاگ برای عاشق ترین بابایی ودخملی دنیاست. آقای با کلاس خرید پستی عینک آفتابی mesnifudu خاطرات عجیب وغریب nana-world ▌│█║▌║▌║ כارڪ đαяκسایـــכ šıđe ║▌║▌║█│▌ chabsapenan قالب میوه پاپ شف Pop Chef + گارانتی geoclossagu