محل تبلیغات شما

دله آلی در ماه فوریه و زمانیکه هنوز ویروس کرونا به طور گسترده شیوع پیدا نکرده بود، با انتشار ویدیویی در شبکه های اجتماعی، یک فرد آسیایی که ظاهرا چینی بود را مورد تمسخر قرار داد. این موضوع جنجال بزرگی ایجاد کرد و پیش بینی می شد که او از سوی اتحادیه فوتبال انگلستان جریمه شود.

محرومیت دله آلی از بازی با منچستریونایتد و جریمه 50 هزار پوندی او

به نقل از اسکای؛ دله آلی به دلیل انتشار محتوای نامناسب و تمسخر یک فرد آسیایی در زمان شیوع ویروس کرونا در چین، از سوی اتحادیه فوتبال انگلستان، یک بازی محروم و جریمه نقدی شده است. بنابراین دله آلی دیدار آتی تاتنهام مقابل منچستریونایتد را از دست می دهد. ضمنا او مبلغ 50 هزار پوند جریمه شده است. دله آلی پس از تایید این حکم گفت:

می خواهم دوباره بابت این موضوع عذرخواهی کنم. این یک شوخی مسخره در مورد ویروسی بود که اکنون بیش از آنچه تصور می کردیم ما را تحت تاثیر قرار داده است. خوشحالم که این رفتار من، نژادپرستانه تلقی نشده است. من از هر گونه نژادپرستی متنفر هستم. همه باید مراقب صحبت ها و رفتار خود باشیم.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

آلی ,دله ,یک ,جریمه ,آسیایی ,تمسخر ,دله آلی ,فرد آسیایی ,یک فرد ,ویروس کرونا ,اتحادیه فوتبال ,شیوع ویروس کرونا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خون رگان hypergtotperf بزرگان مدیریت و داستان های مدیریتی tolovagto fracoplumnons snowinmatpo paimehapkuy حـــِـــرزِ رحمتـــــ اولاد حاجی عزیز-ouladehajiaziz ... علمی ؛ فرهنگی ؛ مذهبی و