محل تبلیغات شما

در فینال کوپا ایتالیا، یوونتوس در ضربات پنالتی با نتیجه 4-2 برابر ناپولی شکست خورد تا ساری بازهم در یک فینال با یوونتوس ناکام بماند. مائوریتزیو ساری پس از ناکامی تیمش در فتح فینال کوپا آمریکا با رای اسپورت مصاحبه کرد.

یوونتوس از نظر بدنی آماده نیست

این نتیجه یک ناامیدی برای باشگاه یوونتوس، بازیکنان و هوادارانش بود. در حال حاضر کار بیشتری از ما بر نمی آید زیرا فاقد بُرندگی لازم بودیم. برخی بازیکنان ما نبودند و مجبور شدم انتخاب های متفاوتی انجام دهم زیرا سطح آمادگی بدنی ما بهینه نیست. توپ را خوب حفظ می کنیم اما در ساخت موقعیت خطرناک گنی، چابکی لازم را نداریم.

دلیل ناکامی یوونتوس چیست؟

تیمی در اختیار داریم که بازیکنان آن با مهارت های فردی خود معمولا می توانند خیلی خوب کار کنند. فکر نمی کنم نداشتن تمرکز مشکل ما باشد زیرا در طول 90 دقیقه متمرکز بودیم و بدون عزم و اراده نمی توان کار خاصی انجام داد. فکر می کنم مشکل یوونتوس در ویژگی های بازیکنان است زیرا بازیکنان یوونتوس عادت کرده اند بر پایه مهارت های فردی بازی کنند و در حال حاضر این شیوه جواب نمی دهد.

رونالدو مثل سایر بازیکنان آماده نیست 

تساوی برابر میلان؟ این وضعیت غیرعادی و خاص است اما در عین حال نشان می دهد که پس از وقفه ای طولانی، چابکی لازم را نداریم. فرم رونالدو همچون سایر بازیکنان از جمله پائولو دیبالا و داگلاس کاستا است. رونالدو نیز همچون سایر بازیکنان باید از نظر سرعت و چابکی بهتر شود. با بازیکنان پس از بازی زیاد حرف نزدم چون من هم به اندازه آن ها ناامید و عصبانی هستم. در چنین شرایطی، بهترین کار سکوت کردن است و فردا صبح می توانیم در این خصوص بهتر صحبت کنیم.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

بازیکنان ,یوونتوس ,های ,نمی ,کار ,لازم ,سایر بازیکنان ,های فردی ,مهارت های ,پس از ,از نظر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب روزانه scarearchuljo اخبار تکنولوژی giwarsrolu Julie's memory دفتر خاطرات quihampdesgbact knobneorifac سنگاپور hanchiafonsubt