محل تبلیغات شما

با رئال مقابل اسپانیول، آنها حالا اختلاف با بارسلونا را در صدر جدول لالیگا به دو امتیاز افزایش داده اند و از 6 بازی باقی مانده تا پایان فصل، می توانند در بدترین حالت، با کسب 5 برد و یک مساوی قهرمان شوند.

به گزارش مارکـا، زیدان در صحبت های پس از بازی گفت:

هنوز قهرمان لیگ نشده ایم، و چنین حسی هم نداریم. بازی های زیادی باقی مانده و تا هفته آخر رقابت بر سر قهرمانی وجود خواهد داشت. ببینید که بازی مقابل تیم قعر جدولی چقدر سخت بود. در این لیگ هیچوقت هیچ چیز مشخص نیست. فکر می کنم تاریخ تکرار خواهد شد، و سرنوشت این لیگ هم درست مثل سال 2017 در آخرین هفته مشخص خواهد شد. 6 فینال دیگر باقی مانده و باید به خوبی ریکاوری کنیم و آماده بازی پنجشنبه شب مقابل ختافه شویم.

پاس گل زیبای کریم بنزما به کاسمیرو

می دانیم که کریم بازیکن موثری است و در هر مسابقه این را نشان می دهد. بنزما 11 سال اینجا بوده و همیشه در حال پیشرفت است و در سن بسیار خوبی هم قرار دارد. اگر به خوبی از خود مراقبت کنید، 32-33 سالگی بهترین سال های فوتبال شما خواهد بود. از هیچ کار بنزما تعجب نمی کنم. او بازیکنی است که درون زمین چیزهایی ابداع می کند و کنترل توپ و پاس پشت پا عالی بود. این می تواند یکی از زیباترین لحظه های فصل باشد.

مقایسه پاس پشت پای بنزما با گوتی؟ فکر می کنم پاس بنزما یکی از زیباترین پاس گل هایی بود که اخیراً دیده ام. این یک بازی تیمی بود که منجر به گلی بسیار زیبا شد. خیلی دوستش داشتم.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

بازی ,پاس ,بنزما ,های ,باقی ,لیگ ,باقی مانده ,تا هفته ,رقابت بر ,بر سر ,مانده و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

invsssp libcetugua پرسپولیس کبیر madertaipur Jenna's info clobinsigor آموزش کامپیوتر انیاک exingecar sersadinsso provlighharas