محل تبلیغات شما

علی فتح‌الله‌زاده مدیرسابق باشگاه استقلال خاطره‌ای جالب را برای هواداران استقلال میان خود و فرهاد مجیدی و علی بازگو کرده است.

فرهاد مجیدی

فتح الله‌زاده در بارۀ  سفر دبی خود با استقلال گفت:   این دو نفر، جوان، بازیکن ملی و تنومند بودند، اما نفهمیدند که من آذری ام. من تکان نمی خورم. یک تکل هایی در خانه شان می رفتم، آن ها باختند و جرزنی هم می کردند. می خواستند بگویند که ما نباختیم. شاهد دارم که باختند. فردا می خواستند من را ببرند و در آب غرق کنند، اما نفهمیدند که من خودم 100 متر زیر آبی می روم. غرق نمی شوم، بلکه آن ها را غرق می کنم. منتها نامردی که علی می کرد این بود که در هنگام ماهیگیری از پشت قلاب فرهاد مجیدی را به ماهی وصل می کرد و هر دفعه که فرهاد قلاب را داخل آب می انداخت، ماهی می گرفت. من دو ساعت قلاب را انداخته بودم و ماهی گیرم نمی آمد. از این شیطنت ها هم می کردند. بعداً فهمیدم که این () قلاب ماهی دیگری (مجیدی) را پر می کند و داخل آب می اندازد.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

فرهاد ,مجیدی ,غرق ,قلاب ,ماهی , ,فرهاد مجیدی ,می کرد ,علی ,آن ها ,هم می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Richard's memory مرز های سکوت پایگاه اطلاع رسانی سادات سنگلاخ (سادات نور) ♥♥برای تو مینویسم♥♥ Richard's notes بسیج و شهادت شرکت حسابداری و مشاوره مالی حسابگران مبتکر کردستان(سهامی خاص) پایگاه اینترنتی فدیشه ایها otemfima کلوپ آترا