محل تبلیغات شما

در جریان هفته بیست و هفتم لیگ پرتغال، بنفیکا موفق شد با نتیجه 2-1 در زمین ریو آوه به پیروزی رسد.

در جریان این دیدار ابتدا طارمی در دقیقه 26 برای ریوآره گنی کرد. علی المصراتی در دقیقه 62 با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد. سپس هریس سفروویچ در دقیقه 64 گل تساوی بخش بنفیکا را به ثمر رساند. اخراج نونو سانتوس در دقیقه 73 بازی کار را برای ریو آوه دشوار کرد و یولیان وایگل هافبک سابق دورتموند در دقیقه 87 بازی گل برتری بنفیکا را به ثمر رساند. دیوگو فیگوئراس در دقیقه 2+90 از زمین مسابقه اخراج شد تا ریو آوه اولین تیمی در فصل جاری لیگ پرتغال شود که در جریان یک دیدار سه اخراجی داشته است.

وضعیت جدول رده بندی لیگ پرتغال

بنفیکا با کسب این سه امتیاز ارزشمند با 64 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پورتو به صدر جدول لیگ پرتغال صعود کرد. این دو تیم علاوه بر قهرمانی، بر سر سهمیه مستقیم فصل آتی لیگ قهرمانان اروپا نیز می جنگند.

ریو آوه نیز با 41 امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی جای گرفته است.

تعداد گل های مهدی طارمی در لیگ پرتغال

مهدی طارمی موفق شد دهمین گلش در فصل جاری لیگ پرتغال را به ثمر رساند و به صورت مشترک در جایگاه سوم جدول بهترین گلن مسابقات قرار گیرد.

مژده..............................................................مژده

طرح ستاره؛ وقتی یک کشور هستند، هیچ غیرممکنی وجود ندارد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 789)

رسمی؛ صلاح بازی با اروگوئه را از دست داد(اختصاصی جام جهانی 2018 روسیه بخش 788)

لیگ ,دقیقه ,آوه ,ریو ,پرتغال ,جدول ,در دقیقه ,ریو آوه ,لیگ پرتغال ,را به ,در جریان ,زمین مسابقه اخراج

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هر چی بخوای . ivochghatac نظام صنفی کارهای کشاورزی استان زنجان ovtardiasec feedhooletga خبر و کتاب ارتباطات آنگونه که من دوست دارم اندیشه کنم. نمرات دیجی رایانه